За минулорічні афери підприємство на Херсонщині сплатить 3,7 мільйона гривень до бюджету


24 июня 2020 года.

Після кількох розглядів справи в судах різних інстанцій херсонському підприємству все-таки доведеться сплатити майже 3 млн гривень податків та 731,3 тис. гривень штрафних санкцій за махінації фінансово - господарської діяльності минулих років. 

Дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства ТОВ «Д» перевіряли спеціалісти управління податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та  м. Севастополі.

Податківці встановили: протягом 2016-2017 років підприємство «Д» документувало купівлю та ремонт електродвигунів на понад 9 млн гривень. Обладнання нібито надходило з Київської та Запорізької областей. Однак жоден із 9 продавців двигунів не зміг підтвердити факт перевезення товару на Херсонщину товарно-транспортними накладними.

Більше того, аналіз податкових накладних контрагентів - постачальників засвідчив протилежне. За той же період вони придбавали та реалізовували різноманітні товари із номенклатурою товару, що не відповідає задекларованим податковим зобов`язанням з реалізації електродвигунів для ТОВ «Д». На фірмах рахувалась незначна кількість працівників, які фізично не змогли б виконати такий об`єм послуг і робіт водночас декільком суб`єктам господарювання в один і той же проміжок часу.

Тож підприємство не підтвердило факт придбання електродивигунів та походження товарів, а також їх законного введення в обіг.

Податківці вивели на чисту воду незаконні оборудки ТОВ «Д». За результатами перевірки підприємству донараховано 3,7 млн гривень податків та штрафних санкцій. Тепер ці кошти суттєво збільшать бюджет.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости