За минулий тиждень на території області поліцейські задокументували 196 фактів ігнорування санітарно-протиепідемічних правил


16 ноября 2020 года.

На сьогоднішній день Великоолександрівський район Херсонської області залишається у червоній зоні. Херсон, а також ряд районів області - у «помаранчевій». Поліція області продовжує профілактичні відпрацювання та контролює дотримання протиепідемічних заходів задля запобігання подальшого розповсюдження вірусу COVID-19.

Рейдові групи з числа поліцейських, представників інших державних служб та органів місцевого самоврядування перевіряють магазини та заклади харчування, пасажирський транспорт, проводять роз'яснювальну роботу із перевізниками та представниками торгівлі. Громадянам пояснюється важливість дотримання маскового режиму у транспорті та інших громадських місцях.

За словами заступника начальника обласного главку поліції Дениса Захарченка, за минулий тиждень на території області працівники поліції задокументували 196 фактів ігнорування санітарно-протиепідемічних правил карантину, а загалом від початку запровадження карантинних обмежень поліцейські Херсонщини склали 2755 адміністративних протоколів за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости