За корупційне правопорушення звільнено працівника Державної фіскальної служби у Херсонській області


8 июня 2016 года.

Як сьогодні повідомив начальник управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Херсонській області Володимир Остріков, посадовець однієї з ОДПІ відомства звільнений. Підстава для  звільнення - не повідомлення безпосереднього керівника про реальний конфлікт інтересів відповідно ст. 28 Закону України від 14.10.2014 №1700-VІІ «Про запобігання корупції».

Ситуація склалась наступним чином.

Сімейна пара працювала «дружно». Дружина, яка раніше займала посаду головного державного інспектора у цій же інспекції, не сплачувала орендну плату за землю, яка перебуває у неї в оренді, як у фізичної особи. Її чоловік - завідувач сектору, умисно не повідомив безпосереднього керівника підрозділу про необхідність заходів стягнення податкового боргу зі своєї дружини у сумі майже 20 тис.гривень. До того ж, вже «поспішив» списати понад 800грн. податкового боргу, як безнадійний.

За корупційне правопорушення на державного службовця чекає відповідальність передбачена п.1.2 ст.172-7 КУпАП, відповідно адміністративного протоколу органів прокуратури області.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області.

Теги: ДФС
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости