За два дні Управління оперативного реагування виявило 3 порушення на Одещині та Херсонщині

За два дні Управління оперативного реагування виявило 3 порушення на Одещині та Херсонщині
17 ноября 2017 года.

15 листопада о 04:30, під час рибоохоронного рейду, Управління оперативного реагування «Рибоохоронний патруль» затримало громадянина, який грубо порушував правила рибальства. Чоловік здійснював лов риби за допомогою ятера.

Вилучено рибу у кількості: креветки - 14523 шт., молодь бичка - 154 шт. Збитки становлять 22 518 грн. Інцидент відбувся в с. Хорли, Каланчацького району, Херсонської області.

Того ж дня, іншою рейдовою групою Управління було зафіксовано порушення в с. Озерне, Одеської області. В результаті, вилучено жилкову сітку та рибу: плітка - 86 шт., окунь - 14 шт., лящ - 16 шт., рак - 3 шт., щука 1 шт., плоскирка 1 шт., бичок - 16 шт., загальною вагою 10,5 кг. Збитки по даному факту склали 10 990 грн.

Днем раніше, в Дністровському лимані було виявлено порушників з двома сітками. На момент затримання, «улов» рибалок становив 44 кг. Загальна сума збитків склала 5 984 грн.

За даними фактами на всіх чоловіків складено адміністративні протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП.

Управління оперативного реагування «Рибоохоронний патруль» закликає рибалок бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства та збуту біоресурсів (риби). У випадку, якщо ви помітили порушення, прохання терміново повідомляти на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50.

Нагадаємо, в компетенцію Управління оперативного реагування входить проведення рибоохоронних рейдів на території всієї України за інформацією, отриманою від громадян на «гарячу» лінію Держрибагентства або за оперативною інформацією про порушення.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости