За чисте довкілля херсонці сплатили понад 14 мільйонів «еко-гривень»


22 ноября 2019 года.

За інформацією спеціалістів управління моніторингу ризикових операцій та доходів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі з початку року херсонці за забруднення навколишнього середовища перерахували до бюджету 14,4 млн. грн. екологічного податку. Це на 3,1 млн. грн. більше за минулорічний показник. З цієї суми 6,9 млн. грн. надійшло до місцевих бюджетів, решта 7,5 млн. грн. - до державного бюджету.

Платники екологічного податку, що перебувають на обліку в Херсонському управлінні сплатили до державного бюджету 5,5 млн. грн., а до місцевого - 4,7 млн. гривень. Плата за збереження довкілля розподілена рівними частинами між бюджетами у Новокаховському управлінні  по 1,8 млн. грн., а Генічеському управлінні по 0,3 млн. грн., відповідно.

Надходження екологічного податку є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист оточуючого середовища, мінімізацію негативного впливу господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости