За 9 місяців року в Херсоні виявлено 28 авто із зміненими номерами кузова


21 октября 2020 года.

За 9 місяців 2020 року в територіальних сервісних центрах МВС Херсонщини під час проведення реєстраційних операцій виявлено 28 транспортних засобів із зміненими номерами кузова, 14 - з підробленими номерами двигуна, 11 - з підробленими документами та одне авто, що знаходиться в розшуку.

Для перереєстрації транспортного засобу на нового власника варто звернутись у будь-який зручний за розташуванням сервісний центр МВС для укладання безкоштовного договору купівлі-продажу в присутності продавця та покупця. Оскільки сервісні центри МВС здійснюють перевірки щодо наявності розшуку, арештів та обмежень на відчуження майна, це дає змогу покупцеві убезпечити себе від можливих ризиків кримінального походження транспортного засобу.

Важливою складовою реєстраційної послуги є проведення обов'язкового безкоштовного експертного огляду транспортного засобу. До речі, з початку року в сервісних центрах МВС Херсонщини працівники експертної служби МВС оглянули 18172 транспортних засоби. Під час огляду перевіряються ідентифікаційні номери і реєстраційні документи. У випадку проведення за бажанням автовласника експертного дослідження фахівці встановлять відсутність чи наявність ознак пошкодження, підробки чи заміни номерів двигуна, шасі або кузова, заміни панелі з ідентифікаційним номером транспортного засобу та підроблення реєстраційних документів (ця послуга - платна і не є обов'язковою).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости