Минулого тижня українські Сили оборони на півдні знищили понад 10 човнів із диверсійно-розвідувальними групами окупантів.
Про це повідомила керівниця об’єднаного пресцентру сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі загальнонаціонального телемарафону, повідомляє ТСН.
“У нашій зоні відповідальності, де лінія фронту проходить річище річки Дніпро, все ж таки продовжується контрбатарейна боротьба. І наші основні досягнення – нищення потенціалу ворога. За тиждень у нас дуже потужні результати по нищенню того недофлоту, який ворог усе ще має на Дніпрі та намагається маневрувати між островами”, – наголосила Гуменюк.
ЗСУ впродовж минулого тижня знищили:
- понад 10 човнів із російськими ДРГ;
- великокаліберні гармати типу “Мста-Б”, “Гіацинт”;
- станції радіоелектронної боротьби та безпілотники.
Раніше ми повідомляли, що дітей з окупованої Херсонщини росіяни возять на відпочинок до Мордовії.