За колабораціонізм судитимуть херсонця, який охороняв залізницю для окупантів та закликав до проведення псевдореферендуму.
Про це повідомили на сторінці прокуратури Херсонської області.
Слідством установлено, що обвинувачений – колишній співробітник Херсонського загону воєнізованої охорони регіональної філії АТ «Укрзалізниця». Під час тимчасової окупації міста він пішов на співпрацю з ворогом та став так званим «охранником» «государственного унитарного предприятия «Херсонская железная дорога».
Чоловік робив публічні заклики на підтримку держави-агресора. Він надав інтерв’ю проросійському медіа, в якому закликав містян прийти та проголосувати на псевдореферендумі щодо виходу зі складу України та приєднання до РФ тимчасово окупованої території.