До суду скерували справу окупаційної голови Тягинської громади на Херсонщині.
Про це повідомили на сторінці Херсонської облпрокуратури.
Слідством установлено, що обвинувачена в липні 2022 року пішла на співпрацю з ворогом та обійняла посаду так званої «главы Тягинского сельского совета ВГА Бериславского района Херсонской области».
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/06/telegram-cloud-photo-size-2-5238143755335354933-y.jpg)
Псевдопосадовиця виконувала організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції у незаконно створеному органі влади.
Зокрема, забезпечувала обіг російського рубля, контролювала функціонування житлово-комунальної сфери, сприяла впровадженню освітнього процесу за стандартами РФ.