З початку року область отримала імунобіологічних препаратів на суму 7,2 млн. грн


24 / 04 / 2020

Україна зробила важливий крок, запровадишви трирічне планування потреби у вакцинах і створення 25%-го буферного запасу вакцин. Це дозволить максимально забезпечити українців необхідними вакцинами. Наразі в Україні та області в достатній кількості є усі імунобіологічні препарати. Херсонщина з початку року отримала імунобіологічних препаратів на суму 7217,512 тис. грн.

Вакцини безпечні і якісні! З 2015 року вакцини для України закуповує міжнародна організація Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). Серед виробників 6 країн: Бельгія, Франція, Південна Корея, США, Індія та Болгарія. Усі вакцини, що потрапляють до України, прекваліфіковані ВООЗ, мають відповідні сертифікати, інструкції українською мовою для правильного використання. Ці препарати рекомендовані національними експертами з питань імунопрофілактики, які обирають вакцини за декількома компонентами: безпечність, імуногенність і нереактогенність.

До області вакцина потрапляє виключно централізовано. Доставляє її ДП «Укрвакцина» МОЗ України, застосовуючи рефрижиратори і спеціалізоване холодильне обладнання з температурними реєстраторами, які в режимі реального часу передають інформацію щодо температурних умов в місцях їх безпосереднього знаходження. Інформація відображається в системі, що обладнана блоком попередження порушень температурних умов зберігання.

Таким чином при транспортуванні вдається зберігати потрібний температурний режим холодового ланцюга. На обласному вакцинному складі також ретельно дотримуються вимог температурного режиму при зберіганні вакцини.

Теги: вакцина
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости