З 12 листопада у Херсоні перевірятимуть системи оповіщення


9 ноября 2018 года.

З 12 по 15 листопада 2018 року проводитиметься перевірка стану готовності до дій за призначенням обласної та міської систем централізованого оповіщення органів управління, сил цивільного захисту, суб'єктів господарювання і населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.

У ході перевірки буде здійснено практичне вмикання сигнально-гучномовних пристроїв таелектросирен, які розташовані на території міста Херсона, та передачу сигналів і інформації з питань цивільного захисту в ефірі радіо «Таврія» (частота 100,6 МГц, FM-діапазон) і телеканалу «Скіфія».

Для привернення уваги населення у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації передається попереджувальний сигнал «УВАГА ВСІМ», а саме: уривчасте звучанняелектросирен, часті гудки транспорту, зокрема у запису мережами радіомовлення та через вуличні гучномовні пристрої.

Після попереджувального сигналу здійснюється трансляція телерадіомережами відповідних повідомлень про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації. Повідомлення включають інформацію про характер та місце виникнення надзвичайної ситуації, зону можливого ураження, порядок дій населення та види захист.

У зв'язку з цим, відділ з питань цивільного захисту м. Херсона міської ради звертається до мешканців міста з проханням зберігати спокій під час звучання навчальних сигналів і повідомлень з питань цивільного захисту та по можливості повідомити про проведення вказаних заходів рідних, близьких і знайомих.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости