З тимчасово окупованої Херсонщини на підконтрольну Україні територію повернули ще шістьох дітей. Це хлопчик та п’ять дівчаток, віком від 1-го до 9-ти років.
Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
За словами батьків на тимчасово окупованій Херсонщині за відсутності російських паспортів, сім’ї не мали права звернутись до лікарів та влаштуватись на роботу.
“З метою психологічного тиску і залякування російські військові постійно проводили обшуки в помешканнях, чим надто залякували дітей”, – йдеться у дописі.
Нині усі діти знаходяться у безпеці та отримують необхідну медичну і психологічну допомогу.
Від початку 2024 року з тимчасово окупованої Херсонщини вдалося вивезти 94 дитини.
Раніше повідомлялось, що окупаційна влада лівобережжя Херсонської області має намір проводити моніторинг неблагонадійних сімей, які проживають в регіоні.