З початку року на Херсонщині розпочали діяльність 811 нових підприємств


24 сентября 2021 года.

Протягом січня - вересня 2021 року на Херсонщині зареєстровано 811 нових юридичних осіб, які стали на облік як платники податків в органах ДПС.

Про це редакції Online НК повідомили спеціалісти управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Лідер за кількістю новостворених юридичних осіб - обласний центр. З початку року в Херсоні зареєстровано 398 нових підприємств, що становить 49 % від загальної кількості новостворених фірм.

Реєстрація нових фірм та установ - позитивний сигнал, який свідчить про сприятливі економічні тенденції регіону. Позитивно це відображається і на податкових надходженнях.

Крім того, використовуючи сучасні електронні сервіси від ДПС, кожне підприємство чи фірма нині має можливість звітувати та спілкуватися з податковою службою в електронному форматі. У разі виникнення питань щодо вибору системи оподаткування, заповнення документів чи подання звітності, платники податків завжди можуть звернутися до Центрів обслуговування платників, що діють при ДПІ.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости