До Дня звільнення Херсона від російської окупації влада міста не буде влаштовувати святкові заходи, аби не наражати населення на небезпеку.
Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону “Єдині новини” повідомила керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк.
“Ворог тяжіє до дат та подій. Розуміємо, що вони можуть вдатися до обстрілів, масованих бомбардувань, ракетних ударів. Про це місцеві жителі попереджені. Всі усвідомлюють таку небезпеку. Ніяких масштабних заходів у зв’язку з цим не планується”, – наголосила Гуменюк.
Крім цього, як зазначив начальник управління внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОВА Олександр Толоконніков, в місті підготовані візуальні заходи.
“Для того, щоб херсонці, перш за все, згадали наших героїв, завдяки яким ми зараз вільні, прикрасили місто. Також будемо робити всі заходи онлайн”, – зазначив Олександр Толоконніков.
Нагадаємо, правобережна частина Херсонської області та місто Херсон були деокуповані від російських загарбників 11 листопада 2022 року.
Лівобережна частина залишається окупованою з 24 лютого 2022 року.