Днями з міста Берислав на Херсонщині волонтери допомогли евакуюватися літньому подружжю.
Про це повідомляє Херсонська обласна військова адміністрація.
Відомо, що пані Тамара та її чоловік – пенсіонери. Під час щоденних ворожих обстрілів міста вони вимушені переховуватися у підвалі, проте для літніх людей це було складно, оскільки чоловік пані Тамари самостійно майже не пересувається. Тож команда Гуманітарної місії «Проліска» за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні перевезли подружжя до Кривого Рогу.
Зазначається, що волонтери також допомогли родині облаштуватися на новому місці, отримати довідки ВПО та привезла необхідні речі – рушники, постільну білизну, ковдри, подушки, посуд, ліхтар тощо. Також переселенці отримали юридичні консультації щодо отримання компенсації за пошкоджене внаслідок бойових дій майно.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_5400084419194246844_y-1024x686.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_5400084419194246845_y-1024x694.jpg)
Питання щодо евакуації ви можете поставити за телефоном «гарячої» лінії «Проліски»: 096 404 1034.
Раніше повідомлялось, що у Херсонській області вже на 60% завершили примусову евакуацію родин з дітьми.