Триває евакуація з Херсона пацієнтів медичних закладів: людей поважного віку і тих, хто страждає на важкі хвороби.
Як повідомляє прес-служба Херсонської міськради загони швидкого реагування Червоного Хреста України четвертий день поспіль евакуюють пацієнтів з медичних закладів Херсонщини.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-10_14-27-40-2.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-10_14-27-40-3.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-10_14-27-40-1.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-10_14-27-41-2.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-10_14-27-41.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-10_14-27-42.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-10_14-27-43.jpg)
Вже 70 пацієнтів – у безпечніших місцях, подалі від вибухів та небезпеки. До евакуації залучено три Загони швидкого реагування Червоного Хреста України.
Нагадаємо, Червоний Хрест доставив на Херсонщину 1276 пічок-буржуйок