Вступна кампанія через центри "Крим-Україна": херсонський університет у п'ятірці українських вишів


18 / 11 / 2021

Херсонський державний аграрно-економічний університет за результатами цьогорічної вступної кампанії потрапив до п'ятірки закладів вищої освіти із зарахування вступників через освітні центри "Крим-Україна", обігнавши Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут" та Національний медичний університет ім. Богомольця.

В ефірі Українського радіо Херсон у програмі "Про це говорять" керівниця освітніх центрів "Крим - Україна", "Донбас - Україна" Херсонського державного аграрно-економічного університету Тетяна Панкратьєва розповіла про роботу з вступниками з тимчасово окупованих територій.

Як вам вдалося "обігнати" за кількістю абітурієнтів з Криму такі знані виші та які спеціальності користувалися популярністю цього року?

Робота освітніх центрів "Крим - Україна" та "Донбас -Україна" триває весь рік і великого значення має інформаційна кампанія, яка також проводиться протягом року. Ми співпрацюємо з Меджлісом кримськотатарського народу, з прикордонною службою, з міграційною службою. Розміщуємо свою рекламу у соціальних мережах, у ЦНАПах і на адмінмежі. Також до нас звертаються випускники та батьки через громадські організації, зокрема "10 квітня". Вони до них звертаються за юридичною допомогою і між іншим запитують, а чи є можливість вступати до вишів та на яких умовах? Ті надають наші контакти, наші посилання на сторінки в соціальних мережах. Цього року у нас були зараховані 37 абітурієнтів. Усі вони вже навчаються за державним замовленням на бюджеті безплатно. 36 вступників на денній формі навчання й один обрав заочну форму навчання.

Як і торік найбільш популярними для кримчан стали спеціальності менеджмент інформаційних технологій, готельно-ресторанна справа, туризм, публічне управління та адміністрування, будівництво та цивільна інженерія, геодезія та землеустрій, екологія.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости