«Все брехня»: співробітник херсонського «Епіцентру» спростував твердження окупантів про роботу магазина

«Все брехня»: співробітник херсонського «Епіцентру» спростував твердження окупантів про роботу магазина
20 июня

Зовсім не відповідають дійсності твердження представників поставленої окупантами «нової адміністрації» херсонського гіпермаркету «Епіцентр» про майже повне відновлення роботи магазина після його захоплення.

Колишній співробітник гіпермаркету розповів про ситуацію місцевому Телеграм-каналу.

«Все вище керівництво відмовилося співпрацювати. Персонал деякий залишився через те, що їсти треба. Деякі - бо є можливість прийти до влади, але таких - одиниці. Не знаю, скільки точно залишилося. Але це явно менше, ніж половина», - розповіла людина.

За словами колишнього співробітника торгівельної організації, персонал магазину, який там працює зараз, ще не отримував заробітну плату, попри заяву представника «тимчасової адміністрації» в інтерв'ю російським ЗМІ про те, що люди отримали зарплату. Також екс-співробітник спростовує твердження представника «адміністрації» про «завезення товарів з росії і з Криму».

«Завезення немає і не було з 24 числа (24 лютого 2022 р. - МОСТ)», -- каже екс-співробітник.

Він також каже, що через великий брак покупців і співробітників в магазині ані потік виручки, ані повний перелік надання послуг відновити не вдається. При тому, що представник «нової адміністрації» в інтерв'ю російським пропагандистам казав про майже повноцінне відновлення роботи магазину.

Нагадаємо, так званий «голова військово-цивільної адміністрації Херсонської області» Володимир Сальдо визнав «віджим» окупантами гіпермаркету «Епіцентр».

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости