Сьогодні над Херсоном неодноразово здіймалися стовпи чорного диму.
Серед інших від російських обстрілів постраждав Дніпровський район.
Ворожий артилерійський снаряд влучив у приватний сектор. Господиня, на щастя, не постраждала, оскільки перебувала в іншій будівлі власного домогосподарства.
Людмила Степанівна народилася під час Другої світової війни, зараз живе одна і на допомогу сторонніх людей не звикла розраховувати.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22-18.36.35-1024x768.jpeg)
«Повернулася з міста, заморилася, прилягла в літній кухні, у хату навіть не заходила. Коли чую вибух і бачу дим. Не зрозуміла, що сталося», – ділиться пережитим пані Людмила.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22-18.36.31-1024x768.jpeg)
Зруйнована будівля місцевої мешканки відновленню не підлягає. Проте допомогти полагодити вибиті шибки та пошкоджений дах іншого житлового приміщення обіцяв голова Дніпровської у місті Херсоні ради Сергій Ярощук.