Велику допомогу у відбудові села Олександрівка в Херсонській області надали волонтери з Рокитнівської селищної громади (територіальна громада в Сарненському районі Рівненської області).
Про це йдеться на Фейсбук-сторінці громади.
Волонтери привезли чотири фури дров, ще чотири – будівельних матеріалів. Організував благодійну поїздку на деокуповані території пастор і волонтер Володимир Бричка.
Разом з ним приїхало 110 працьовитих людей, які відбудовували повністю зруйноване село Олександрівка на Херсонщині. Лише за тиждень вдалося відремонтувати 29 будинків.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/03/329696549_697048588884111_5710182036077842312_n-1024x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/03/329984852_194727956581279_2647866504151029044_n-1024x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/03/330300012_108416372191897_9072756428158898533_n-1024x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/03/330318803_576543740864734_5223614353469424407_n-1-768x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/03/330365713_740433697490927_449934054736513717_n-1024x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/03/331479577_201602242516668_2462479728255778093_n-1-1024x768.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/03/331590294_1238988816706223_2916304376779605123_n-1024x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/03/331657409_905143767487046_1222142668544746758_n-1024x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/03/331792516_6700798226649889_6073882060360899861_n.jpg)
Нагадаємо, Олександрівка лежала прямо на лінії фронту. Село закривало росіянам шлях на Миколаїв, тут тривали активні бойові дії.