Володимир Миколаєнко та ЄБРР підписали Угоду про підготовку кредитного фінансування для покращення транспортної інфраструктури міста

Володимир Миколаєнко та ЄБРР підписали Угоду про підготовку кредитного фінансування для покращення транспортної інфраструктури міста
29 декабря 2018 года.

27 грудня у Києві відбулася зустріч міського голови Володимира Миколаєнка та першого заступника міського голови Ігоря Козакова із заступником Голови в Україні Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) Маріною Петров та Старшим банкіром Денисом Гайовим.

Результатом її стало підписання Угоди про підготовку кредитного фінансування між Херсонською міською радою, КП "Херсонелектротранс" та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку.

Мета Угоди - реалізація проекту з інвестування у покращення інфраструктури громадського транспорту Херсона шляхом закупівлі нових тролейбусів і супутнього ремонтного та діагностичного обладнання, ремонту та модернізації депо, тролейбусної контактної мережі.

Згідно Угоди, передбачена підготовка надання ЄБРР Херсону та КП "Херсонелектротранс" довгострокового фінансування у сумі до 10 млн євро. Положення та умови фінансування будуть визначені після проведення оцінки.

Окрім того, на зустрічі обговорили Ратифікацію Угоди на сесії міськради та проведення фахівцями ЄБРР конкурсу серед компаній, які безпосередньо готуватимуть проект щодо закупівлі нових тролейбусів. Результати конкурсу планують повідомити у січні 2019 року.

У проекті будуть остаточно визначені усі аспекти Угоди, різні варіанти фінансового моделювання (в залежності від закладених умов), включаючи грантове фінансування.

Підготовку проекту про Угоду очікують до кінця квітня 2019 року. Після цього його мають затвердити на сесії міськради та на засіданні кредитного комітету ЄБРР.

Сама Угода має пройти погодження у Міністерстві фінансів та Антимонопольному комітеті.

Усі підготовчі процеси будуть запущені паралельно; окремо буде проведена робота із Представництвом ЄС в Україні щодо залучення грантових коштів.

Теги: ебрр
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости