Водійка, яка вчинила ДТП з двома смертями на Херсонщині, досі не підозрювана

Водійка, яка вчинила ДТП з двома смертями на Херсонщині, досі не підозрювана
01 / 09 / 2021

«Новому дню» вдалося відшукати дружину загиблого водія мотоцикла, 47-річного байкера Сергія Черепанова.

40 днів тому він та його пасажирка загинули у ДТП біля Каїр. Резонансна ДТП привернула увагу суспільства. Не лише через моторошні подробиці. 

Жінка розповіла, що вже завершена експертиза «Хонди». Мотоцикл слідчий їй віддав два тижні тому. На ньому розбита передня стійка і зім'ято бензобак, решта в задовільному стані. Що свідчить про невисоку швидкість, з якою їхав байкер. За словами дружини Сергія, і він, і пасажирка Ірина були в захисних шоломах. Але водійський після ДТП зник...

-На пасажирці був мій старий шолом. Сама його дала. Бо мене не відпустили з роботи і я поїхати на фестиваль «Тачанка» в Каховку не змогла. Сергій взяв пасажирку. Шолом Сергія мені так і не віддали. Слідчий сказав, що його не було. А в морзі сказали, що є тільки костюм. Я його забирати не стала. Але ж на фото, які я бачила, Сергій лежить накритий, але в шоломі. Ми перед цим з чоловіком тільки купили собі нові шоломи. І він свій «обкатував», - розповіла Тетяна Черепанова.

Ані водійка, ані її родичі на сім'ю загиблого не виходили і жодної допомоги не пропонували. У Сергія залишився син, який тільки-но досягнув повноліття, синові загиблої Ірини - 16 років, жінка виховувала його одна.

-З вини цієї жінки загинули дві людини. І залишилося двоє дітей. У мене син у день свого 18-річчя ховав батька. А зараз Максим студент, вступив до київського вишу, а навчати мені немає за що. Тому що Сергій був у родині годувальником, - говорить дружина загиблого.

Нагадаємо, після матеріалів про дану аварію, погрози від «групи підтримки» водійки посипалися на адресу журналістки «Нового дня». Як з'ясувалося, жінка наближена до одного із суддів Херсонщини. Водійка «Хюндай», в якої за офіційною інформацією з місця ДТП травм не було, терміново лягла в лікарню. Як тоді пояснили в ГУНП, про підозру їй повідомити не можуть, оскільки допитувати жінку не дозволяє лікар.

Цікаво, що про підозру не йдеться й зараз. У кримінальному провадженні за фактом ДТП, в якому загинули двоє людей, водійка позашляховика проходить як свідок. Як відповіли в обласному главку поліції, тривають експертизи, без результатів яких неможливо змінити статус даної особи.

Теги: аварія
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости