Вода у Криму: окупанти відтермінували чергові обмеження


30 августа 2020 года.

Окупаційна влада у Криму перенесла терміни переходу до другого етапу обмеження подачі води. Таким чином, обмеження почнуть діяти 2 вересня. Перший етап стартував ще опівночі 24 серпня.

Швидше за все, таке рішення окупанти ухвалили через святкування Дня знань 1 вересня. Адже відсутність водопостачання у такий важливий для багатьох період призведе до негативних настроїв серед населення.

Підконтрольна Кремлю очільниця так званої "адміністрації Сімферополя" Олена Проценко заявила, що причина проблем з водопостачанням - малосніжна зима та незначні сезонні опади.

Обмеження подачі води в Криму: як стартував перший етап

Що відомо про обмеження постачання води у Криму

  • Під час першого етапу добовий відбір води знижується до 140 тисяч кубометрів, а гаряче водопостачання взагалі припиняється.
  • На другому етапі відбір води має зменшитися до 120 тисяч кубометрів на добу.
  • А на третьому (заплановано на 7 вересня) - подачу води буде знижено до 100 тисяч кубометрів на добу, водночас її подаватимуть по годинах: вранці та ввечері.

Проблеми з питною водою у Криму: важливе

  1. Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал, що з'єднує головне річище Дніпра з островом. А після анексії Криму Росією у 2014 році постачання води на півострів припинили.
  2. Запаси води в Криму поповнюють з водосховищ природного стоку і підземних джерел.
  3. З настанням спеки значно погіршилась ситуація з водопостачанням у Криму. Відтак, обміліли водосховища на півострові, наприклад Міжгірне та Білогірське.
  4. Влада Криму регулярно закликає жителів півострова економити воду.

Теги: вода
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости