Внесок херсонців до державного бюджету - 1,7 мільярда гривень


7 июля 2020 года.

На Херсонщині за підсумками першого півріччя 2020 року платники податків сплатили до загального фонду Державного бюджету України  1713 млн гривень податків, зборів та інших обов'язкових платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження до бюджету зросли на 142 млн гривень. Інформацію повідомили спеціалісти управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Надходження зросли за усіма бюджетоформуючими податками. Так, податку на додану вартість надійшло на 82,6 млн гривень, або на 13 відсотків більше, ніж торік. Його частка у загальних надходженнях до державного бюджету - 43,2 відсотка.

Від підприємств Херсонщини протягом січня-червня поточного року надійшло податку на прибуток на 37 млн гривень, або на 16 відсотків більше, ніж у тому ж періоді торік. Частка податку - 16 відсотків.
На 25,4 млн гривень або на 5 відсотків більше податку на доходи фізичних осіб сплатили платники податків області до державної казни у першому півріччі 2020 року. Частка податку на доходи фізичних осіб у загальних надходженнях до державного бюджету складає 30 відсотків.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости