Влітку на Херсонщині пройде фестиваль “Азовська регата”


12 апреля

Цього літа, з 5 по 6 червня, у Генічеську пройде фестиваль "Азовська регата". Заплив проходитиме у акваторії протоці Тонка у Генічеську.

Це не регата, в класичному її розумінні, тому манірних вітрильних яхт ви тут навряд чи побачите, відзначають організатори. Однак гості фестивалю зможуть побачити запеклу та яскраву боротьбу учасників змагань на саморобних плавзасобах.

"Азовська регата" не вимагає від учасників фестивалю швидкого подолання дистанції, оскільки тут головніше креативний підхід до виготовлення плавзасобу та вибору назви своєї команди. Переможців чекають грошові винагороди і цікаві призи від спонсорів фестивалю.

Крім основної програми заходу, також передбачені дитячі майданчики, конкурсні програми, зони фуд-кортів та драйвова вечірка. 

До участі запрошують команди зі всієї України. Зареєструватися можна за посиланням або за контактними номерами: +380681540434, +380669477171, +380509130253, Email: namore.vse@gmail.com

Основні вимоги до учасників змагань:

- команди складом до 5 чоловік;
- до участі в змаганнях допускаються як повністю саморобні плавальні засоби, так і зроблені на основі заводських моделей, але не більше 4 м завдовжки і виключно на мускульній тязі;
- брати участь можуть команди зі всієї території України;
- внесок за участь становить 1000 грн з команди, ці кошти формуватимуть призовий фонд.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости