Власник Херсонського суднозаводу SMG склав мандат нардепа

Власник Херсонського суднозаводу SMG склав мандат нардепа
06 / 07 / 2022

Бізнесмен та політик Вадим Новинський у зв'язку з війною та окупацією Маріуполя вирішив скласти повноваження народного депутата України.

Про це Вадим Новинський написав у Facebook.

"У 2019 році мені надали довіру виборці міста Маріуполя, інтереси яких я представляв у Верховній Раді України протягом 3 років. Це був плідний час спільної роботи. Разом із міською владою міста Маріуполя ми реалізували багато проєктів, які вимагали законодавчої підтримки та злагодженої взаємодії з урядом. І в нас це вийшло. Маріуполь став одним із центрів зростання в Україні, прикладом самоврядування, та містом із високим рівнем життя. То справжній зразок того, яким міг би стати весь мирний Донбас. Якби не війна... Багато з того, що було зроблено, знищено війною. Значна частина моїх виборців вимушено покинула рідне місто", - написав він.

Новинський заявив, що протягом усього цього часу він займався і продовжує займатися проблемами громадян, які постраждали від бойових дій, - і не лише маріупольців.

За словами політика, ініційований ним Фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці направляв до Маріуполя та інших населених пунктів України гуманітарну допомогу та медикаменти - і виступав у цій справі спільно з Українською православною церквою,

"У нових драматичних обставин, що виникли після окупації Маріуполя, вважаю, що буду ефективнішим не в політиці, а в гуманітарній, громадській та виробничо-економічній діяльності. Зараз відверто не до політики - час та обставини диктують інші пріоритети. Я прийняв рішення скласти повноваження народного депутата України та зосередитись на гуманітарних проєктах, на розвитку національної економіки, служінні Українській Православній Церкві та на відновленні зруйнованих храмів", - написав він.

У Херсоні Новинському належить завод Smart Maritime Group, який вчора зупинив роботу.

два роки тому Новинський був куратором Херсонщини у боротьбі із короновірусом.  

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости