Влада Каховки вирішила піти назустріч недобросовісним підприємцям


15 июля 2020 года.

З проханням викупити земельні ділянки до Каховської міськради звернулись кілька підприємців, які самовільно використовували їх протягом останніх років. Попри оголошену керівництвом міста війну з недобросовісними землекористувачами, зараз усі ці заяви вирішили задовольнити. І надати дозволи на проведення експертної грошової оцінки ділянок для визначення їхньої вартості.

В приватну власність можуть перейти ділянки під колишнім туалетом у центрі міста і 0,5 га під будівництво торговельно-побутового комплексу на вул. Панкеєвській, 130. Використання другої з них без оформлення документів нанесло громаді збитки в 773 тис. грн, а першої - майже 10 тис. грн. Про це йдеться в рішеннях виконкому Каховської міськради про затвердження актів про визначення збитків.

- Раніше місто навідріз відмовлялось йти назустріч цим підприємцям. Що ж змінилося тепер? Збитки нанесені, суди щодо їх стягнення тривають, а ми готові вирішувати з ними питання по землі? - запитала на сесії Каховської міськради 10 липня депутатка міськради Ірина Гончарова.

- На даний момент усі документи знаходяться в суді. Розгляд справ по стягненню збитків триває, - єдине, що змогла відповісти в. о. начальника відділу економіки, комунального майна та землі Оксана Гівіряк.

Відмовився від пояснень і міський голова Андрій Дяченко, який раніше активно «топив» тих, хто не поспішає сплачувати за використання земельних ділянок.

Втім, останнім часом він став уникати не лише гострих, а й цілком невинних питань. Приміром, коли місцеві депутати поцікавились, чому на останню сесію їх ніхто не запросив, Дяченко зробив вигляд, що взагалі не розуміє людської мови. А коли йому нагадали про необхідність розглянути на пленарному засіданні звернення волонтерів і дружин загиблих в АТО каховчан, він видавив з себе: «Дуже дякую!» І вибіг із зали.

Олег Батурін для видання Новий день

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости