«Влада Херсону передає в концесію прибуткове комунальне підприємство» - Володимир Миколаєнко

«Влада Херсону передає в концесію прибуткове комунальне підприємство» - Володимир Миколаєнко
23 апреля 2013 года.

На завтрашньому засіданні Херсонської міської ради (24 квітня) міська влада, без публічного обговорення з громадськістю міста, без попереднього обговорення в постійних депутатських комісіях міської ради, намагатиметься для прийняття рішення вкинути на сесію міської ради проект рішення щодо передачі в управління невідомої приватної фірми комунальне підприємство «Херсонтеплоенерго», яке забезпечує теплом більшість громадян Херсона.

Необхідно відмітити, що вищеназване підприємство є ефективно працюючим і закінчило минулий рік з прибутком 8,9 млн. грн.

Проект рішення депутатам для розгляду та ознайомлення не надано досі, але з неофіційних джерел депутатми від «ВО «Батьківщина» отримано проект Договору управління комунальним підприємством, з якого бачимо, що за управління ефективно працюючим підприємством місто приймає на себе зобов'язання оплачувати щомісячну нагороду за послуги управителя.

В випадку несвоєчасної сплати якої місто сплачує Управителю пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за кожний день прострочення. Договором не захищаються ні права трудового колективу, ні збереження цілісного майнового комплексу, що передається в оренду.

Більше того, договором передбачено, що управитель може відчужувати майно, яке передане в управління, або укладати щодо нього договір застави. А також у п. 6.4 Договору передбачається субсидіарна відповідальність за боргами, що виникли у процесі управління, якщо вартість майна, переданого в управління, недостатньо для задоволення вимог кредиторів.
Такими діями діюча влада намагається вкрасти у громади ефективне та стратегічне для міста підприємство.

Голова фракції «ВО «Батьківщина»
в Херсонській міській раді                                  Володимир Миколаєнко

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости