Влада Херсонщини виділила землю для кримських татар

Влада Херсонщини виділила землю для кримських татар
19 мая 2014 года.

Влада Херсонщини виділила близько 18 тисяч земельних ділянок для кримських татар - переселенців з Криму та мешканців області.

Про це повідомляє "укрінформ".

Про це у неділю заявив голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Одарченко під час траурного мітингу, що відбувся у смт Новоолексіївка Генічеського району з нагоди 70-х роковин депортації кримськотатарського народу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Крим є і буде частиною України, рідною землею корінного народу - кримських татар. Держава не залишить їх напризволяще. Херсонщина також допомагає людям, які зазнають утисків від агресора. Нами визначені землі, які безкоштовно та за спрощеною процедурою можуть отримати представники кримськотатарської спільноти - як ті, що прибувають з Кримського півострова, так і жителі Херсонщини. Сьогодні ми знайшли близько 18 тисяч земельних ділянок у різних районах Херсонської області. Виділили понад 9 тисяч гектарів землі", - сказав Одарченко.

За його словами, ці земельні ділянки передбачені для будівництва житла, ведення особистих селянських та фермерських господарств, садівництва.

"Саме так, підтримуючи один одного - незалежно від національності та віросповідання - ми зможемо забезпечити мир і стабільність у нашому спільному домі", - сказав голова Херсонської ОДА.

Як відзначалося на мітингу, на Херсонщині наразі мешкають понад 10 тисяч кримських татар, з них близько 8 тисяч - у Генічеському районі. У мітингу в Новоолексіївці взяли участь понад 400 чоловік. Мітинг пройшов під державними прапорами України та прапорами кримськотатарського народу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости