Визволення Херсона і Мелітополя - ключ до української перемоги у війні з росією - ізраїльський військовий експерт

Визволення Херсона і Мелітополя - ключ до української перемоги у війні з росією - ізраїльський військовий експерт
07 / 07 / 2022

Військовий експерт Ігаль Левін вважає, що переломним моментом у війні стане визволення Херсона та Мелітополя.

Військовий експерт та офіцер Армії оборони Ізраїлю Ігаль Левін в інтерв'ю Радіо НВ заявив, що майбутнє всієї війни Росії проти України визначать битви за Херсон та Мелітополь, пише НВ.

«Головні битви розвиватимуться на півдні, звісно ж, - за Херсон та Мелітополь. Це ключ до майбутнього в цій війні - скільки вона йтиме років і таке інше. Якщо Україна зможе грамотно реалізувати зброю, якщо в України будуть суттєві успіхи, великі території буде звільнено, це кардинально змінить і ставлення Заходу, і підхід Росії, і рівень колаборації тих, хто зустрічає з квітами, - зрадників. Це вплине взагалі на все», - сказав він.

За словами Левіна, такі битви за часів Наполеона називалися генеральними.

«Багато ЗМІ розтрубили, що генеральна битва - це Донбас. Так, це великі битви. Великі битви відбуваються, але це не ті битви, що визначають майбутнє всієї повномасштабної російсько-української війни. ... А великомасштабні [битви] - це південь. Херсон, Мелітополь - це ключові міста. І взагалі - південь. Тому що південь - це загроза Криму, і звуження фронту», - пояснив експерт.

За його словами, якщо Україна переможе у битвах на півдні, вона покаже, що «може повертати свої території, у тому числі міста».

«І коли Буданов говорив, що у серпні-вересні ми побачимо якісь результати, думаю, він багато в чому мав на увазі південний напрямок, а не Донбас», - додав Левін.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости