Вивозити картоплю та томати зі Скадовського району заборонено, - Держпродспоживслужба


31 августа 2018 года.

На території Скадовська і с. Андріївки Улянівської сільської ради Скадовського району встановлено карантинний режим по картопляній молі та південноамериканській томатній молі.

Заінформацією обласного управління Держпродспоживслужби, особливий карантинний режим по картопляній молі запроваджено на території ПСП «Чорноморське» міста Скадовськ (площа 3 га), по південноамериканській томатній молі - на території ДП «Скадовський МТП» міста Скадовськ (площа 8,6 га) та Ф/Г «Соценко» с. Андріївка Скадовського району (площа 25 га).

Керівникам підприємств, установ та організацій всіх форм власності, на території яких запроваджено карантинний режим. надані розпорядження щодо заходів по локалізації та ліквідації регульованих шкідливих організмів, а саме:
- провести знищення бур'янів роду пасльонових;
- здійснити за власний рахунок карантинні заходи щодо локалізації та ліквідації вогнищ карантинного шкідника;
- заборонити вивезення та реалізацію свіжих овочів та посадкового матеріалу із зони, що заражена південноамериканською томатною міллю та картопляною міллю без карантинних сертифікатів, які видаються Управлінням фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Державні фітосанітарні інспектори тримають проведення вищезазначених заходів під ретельним контролем.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости