Віталій Булюк очолив "Херсонську митницю" та отримав ще одну підозру

Віталій Булюк очолив
26 / 05 / 2022

26 травня депутату Херсонської обласної ради повідомлено про підозру у держзраді (заочно).

Про це йдеться на сайты ДБР.

Зрадник добровільно зайняв посаду «головного митника області» окупаційної влади.

Працівники ДБР встановили, що чоловік не тільки перейшов на бік окупанта, але й агітував співробітників Херсонської митниці Держмитслужби зрадити Україну та розпочати роботу митниці під окупаційною владою російської федерації. Цей злочин кваліфікується як особливо тяжкий.

"Колаборант, за власної ініціативи, обійняв посаду голови так званої «Херсонской таможни». Зрадник особисто агітував діючих працівників Херсонської митниці Держмитслужби, які перебували на території міста та області. За вказівкою кураторів він «наказав» продовжити митне оформлення товарів під його керівництвом у незаконній організації при окупаційній владі російської федерації. Наразі депутат Херсонської обласної ради підозрюється у добровільному зайнятті посади в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території", - йдеться у повідомленні.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 15 років без права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 15 років та з конфіскацією майна.

Прізвище депутата не називають, але ГПУ опублікувала фото Віталія Булюка, якому вже повідомили про підозру, після того як його росіяни призначили "заступником голови ВЦА".

булюк

Нагадаємо, що Віталій Булюк - кум одіозного Ігоря Калетника (комуніст і перший заступник голови Верховної Ради України у часи Януковича).

Багато років Віталій Булюк очолював обласну митницю. У 2014 році його люстрували, але у 2021 році він виграв суд та отримав право відновитися на посаді. Але не зробив цього.

У 2015 році Владімір Сальдо і Булюк через заступника голови Адміністрації Президента Віталія Ковальчука стали членами партії "Наш край".

Тоді Віталій Булюк став депутатом обласної, а Сальдо - Херсонської міської ради.

У 2020 році Булюк знову обрався до Херсонської облради.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости