Вирішується питання фінансового забезпечення спортивних шкіл Херсонщини


10 марта 2016 года.

4 березня в обласному Палаці молоді та студентства за участі начальника управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Юрія Семченка відбулась зустріч депутата Херсонської міської ради Артема Кияновського з директорами, тренерами та представниками батьківських комітетів дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств (далі - ФСТ) області.

Головною темою обговорення під час зустрічі стало питання фінансування шкіл ФСТ у 2016 році. Адже 1 березня, під час сесії Херсонської міської ради, депутатським корпусом не було підтримано пропозицію облдержадміністрації щодо фінансування спортивних навчальних закладів у поточному році.

Згідно з прийнятим рішенням кошти з міського бюджету були виділені тільки на березень 2016 року.

Слід зазначити, що незадовго до проведення сесії міськради, а саме 22 та 26 лютого, обласна державна адміністрація звернулася до Херсонського міського голови Володимира Миколаєнко з пропозицією про передбачення в міському бюджеті 2866,0 тис грн для надання фінансової підтримки обласним організаціям фізкультурно-спортивних товариств для подальшого перерахування оптимізованій мережі ДЮСШ (5 закладів) на виплату заробітної плати працівникам, які працюють у місті Херсоні. Наразі питання залишилося відкритим.

Начальника управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Юрій Семченко підкреслив, що позиція ОДА спрямована на те, щоб, незважаючи на реорганізацію спортивних шкіл, повністю зберегти тренерський та спортсменський контингент області. Саме тому, за ініціативи керівництва облдержадміністрації, постійно проводяться зустрічі зі спортивною громадськість Херсонщини.

Зважаючи на те, що Розпорядженням Херсонського міського голови створено робочу групу, якій доручено додатково вивчити це питання, Артем Кияновський зазначає:

«Нам не потрібно створювати нові заклади й залучати додаткові кошти, треба просто підтримати спортивну громадськість Херсонщини. Заради розвитку спортивного резерву депутати обласної та міської ради повинні прийти до колегіального рішення, над чим ми і будемо працювати».

Вже наступного тижня спеціально створена група проводитиме засідання й ретельно займатиметься питанням фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств. Тому керівникам ФСТ Херсонської області надано рекомендації щодо визначення подальшого статусу підпорядкування.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости