Учні 9 класу у Посад-Покровську провели випускний на руїнах своєї школи.
Кореспондент МОСТа відвідав місце події.
Квіти, повітряні кульки, святкове вбрання, макіяж та гарні зачіски. Від звичного випускного захід відрізнявся відсутністю школи.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-19_11-16-02-2-1024x682.jpg)
Під час тимчасової окупації навчальний заклад зазнав уражень від численних обстрілів військами РФ. Потім школу демонтували. Подекуди лишилися тільки “скелети” колишнього дитячого майданчика з залишками мін.
“На жаль, нашої школи немає, але ми сподіваємося, що найближчим часом її збудують. І ми вже всі разом з учнями та вчителями будемо заходити знову на шкільний поріг цієї школи, нової школи”, – поділилася класна керівниця випускників Анна.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-19_11-15-59-682x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-19_11-16-02-682x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-19_11-16-03-682x1024.jpg)
Нагадаємо, станом на січень 2024 року на території правобережжя Херсонської області внаслідок російських обстрілів було пошкоджено 21 заклад фізичної культури та спорту внаслідок чого більшість спортсменів не можуть тренуватися у своїх тренерів.