Учень Херсонського фізико-технічного ліцею Микола Пономаренко отримав 200 балів у національному мультипредметному тесті з математики.
Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.
Зазначається, що готувала учня вчителька Юлія Чередниченко.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-07_20-15-01-823x1024.jpg)
Раніше повідомлялося, що станом на 3 квітня на проходження Національного мультипредметного тесту зареєструвалися 1 170 учасників із Херсонщини. Це на 180 більше, ніж торік.
Уже третій рік підряд замість ЗНО в Україні проводитимуть НМТ. Це онлайн-тестування з чотирма блоками різних предметів, яке складають в один день. Такий формат ввели через безпекові умови, що виникли внаслідок повномасштабного вторгнення.