Викрали й змусили казати «потрібні» слова: в мережі стверджують, що директорка херсонського НВК № 48 - не колаборантка

Викрали й змусили казати «потрібні» слова: в мережі стверджують, що директорка херсонського НВК № 48 - не колаборантка
05 / 07 / 2022

Директорка херсонського навчально-виховного комплексу № 48 Олена Кірцхалія - не є прихильницею «рускава міра». Жінку зробила «колаборанткою» російська пропаганда, а справді ситуація - інша.

Як повідомляє популярний херсонський телеграм-канал, жінку викрали, тримали добу під арештом, й таким чином примусили казати те, що потрібно пропагандистам.

Повідомляється, що згодом Олена Кірцхалія змогла виїхати з окупованої території. Вона в спеціальних шкільних чатах повідомила батьків учнів НВК № 48, що заклад працює і працюватиме лише за українськими програмами. Також повідомила, що в разу необхідності вчителі, які працюють в НВК організують дистанційне навчання для учнів. Педагоги вже мають відповідний досвід.

НВК48 Спростування в Телеграмі

Нагадаємо, раніше з посиланням на російських пропагандистів повідомлялося, що Олена Кірцхалія нібито перейшла на бік окупантів. Але більш правдоподібною все ж виглядає версія, оприлюднена Телеграм-каналом. Бо випадки, коли окупанти викрадають людей з метою використання їх в своїх пропагандистських «виставах» - далеко не поодинокі в Херсоні.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости