Виконком встановив тариф на поводження з побутовими відходами у Херсоні

Виконком встановив тариф на поводження з побутовими відходами у Херсоні
30 июня 2020 года.

Виконавчий комітет Херсонської міської ради встановив тариф на послуги з поводження з побутовими відхожами (захоронення побутових відходів).

Він складе 124 грн з ПДВ та передбачає захоронення та вивезення побутових відходів.

Офіційно затверджений тариф дозволить створити умови чесної конкуренції. Компанії, які будуть приймати участь у відкритих прозорих конкурсах на вивезення ТПВ, матимуть однакові умови.

Окрім того, це дасть можливість встановити суворий контроль санітарно-епідеміологічних складових в процесі захоронення відходів: контроль стану підземних вод, грунтів, ізолювання шарів відходів, запобігання займанню, викидів забруднюючих речовин в атмосферу тощо.

Офіційно встановлений тариф дає можливість розпочати роботу на полігоні нещодавно створеному комунальному підприємству «ЕКОПОЛІС» та не дасть фактичному монополісту - компанії ІТАКА - використовувати ситуацію незатвердження тарифу для отримання надприбутку.

Наразі, за словами першого заступника міського голови Ігоря Козакова, компанія сплачує лише 50% вартості тарифу на захоронення відходів, що є дуже небезпечним, адже недоотримання коштів - це порушення технології захоронення в частині санітарної та екологічної безпеки.

Теги: мусор
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости