Виконком погодив проект рішення "Про затвердження Програми поетапного відселення мешканців будинків "гнучкої схеми"


19 октября 2017 года.

Виконавчий комітет погодив проект рішення міської ради "Про затвердження Програми поетапного відселення мешканців житлових будинків "гнучкої" конструктивної схеми та аварійних житлових будинків на 2017-2020 роки".

За словами міського голови Володимира Миколаєнка, учора, 18 жовтня, завдяки народним депутатам від Херсонської області, Програма була підтримана Верховною Радою України.

До Програми включено ряд заходів, які реалізовуватимуться протягом 5 років.

Зокрема, будівництво нових житлових будинків, до яких поетапно відселятимуть мешканців аварійних будинків за чергою. У першу чергу - мешканців будинків по вул.Будівельників, 1А та Стрітенська,1а.

Зміна черговості відселення може відбуватись у разі різгокого погіршення технічного стану будинків з виникненням аварійної ситуації, що загрожує обвалом несучих конструкцій.

На виконання програми потрібно 800 млн грн за рахунок співфінансування з державного бюджету (60%) та місцевих бюджетів (40%).

Вартість спорудження 1 кв.м. житла на 2017 рік становить 9441 грн, при тому, що орієнтовна вартість розбирання 1 кв.м. на 2017 рік складає 2500 грн.

Кожного наступного року застосовується збільшення вартості 1 кв.м. загаьної площі квартир будинку з урахуванням інфляції -10%.

Проект рішення буде винесено на розгляд чергової сесії Херсонської міської ради завтра.

У результаті виконання Програми очікується відселення мешканців із 20-ти будинків "гнучкої" конструкції та аварійних житлових будинків у м.Херсоні, що значно зменшить соціальну напруженість серед населення та створить безпечні умови для проживання громадян.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости