Виконавчий комітет затвердив зміни до міськбюджету Херсона на 2017 рік


30 / 05 / 2017

Виконавчий комітет Херсонської міської ради затвердив зміни до міського бюджету на 2017 рік.

Згідно проекту рішення, за рахунок субвенції з державного бюджету управлінню освіти збільшено видатки на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів (16 млн 815 тис 935 грн). 13 млн 452 тис 935 грн із цих коштів підуть на проведення додаткових корекційно-розвиткових занять. 3 млн 363 тис грн виділять на придбання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку, обладнання, дидактичного матеріалу та особливих наочних засобів (1,6 млн грн загального, 1,7 млн грн - за рахунок спеціального фонду).

На 330 тис грн (35 тис грн із загального та 295 тис зі спеціального фондів) збільшать видатки на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази вищому професійному училищу сервісу та дизайну за рахунок субвенції із держбюджету.

139,5 тис грн виділено управлінню охорони здоров'я на збільшення видатків на придбання витратних матеріалів та лікарських засобів для інгаляційної анестезії лікарням міста.

Окрім того, за рахунок зменшення видатків по резервному фонду департамента бюджету та фінансів міськради збільшать видатки для надання фінансової підтримки КП "Центр" для погашення заборгованості за електричну енергю, спожиту гуртожитками.

Теги: бюджет
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости