Військовий з Херсонщини Дмитро Диновський потрапив на сторінку календаря Української добровольчої армії на 2024 рік.
Про це повідомляється на сторінці Української добровольчої армії у Facebook.
Військовий Дмитро Диновський з позивним “Дим” став героєм листопада.
“Календар осяяний легендарними воїнами та воїтельками, які багато років борються за нашу країну та її майбутнє!”, – йдеться в дописі.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/419913461_775677531268435_4295561737689928425_n-747x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/420550225_775677621268426_2141970471912819667_n-747x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/419913212_775677587935096_6207771414396138774_n-747x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/420437519_775677681268420_2832588395932570071_n-746x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/419686121_775677721268416_2663568713986539799_n-742x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/420200588_775677627935092_4286941343563969879_n-742x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/419914263_775677704601751_7140991251411105147_n-740x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/420444468_775677731268415_4736586897876771660_n-742x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/419876344_775677637935091_6027074614723443118_n-742x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/419726183_775677644601757_4878595528648088704_n-742x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/420182436_775677674601754_5981151920925892527_n-748x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/420117175_775677594601762_689781532582711513_n-738x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/419735159_775677541268434_2702753834014686089_n-743x1024.jpg)
Дмитро Диновський родом з нині окупованого міста Нова Каховка, що на лівобережжі Херсонщини. До повномасштабного вторгнення чоловік займався фермерством. Наразі Дмитро є помічником командувача Української добровольчої армії.
У травні 2023 року чоловік розповів про перший бій на Херсонщині, українське підпілля в тилу ворога, саморобну зброю та евакуацію військових. З інтерв’ю з Дмитром Диновським можна ознайомитись за посиланням.