Військові спостерігачі поспілкувалися з керівництвом ОДА щодо ситуації в області


24 сентября 2016 года.

Сьогодні, 24 вересня, в обласній державній адміністрації відбулася зустріч очільника області Андрія Гордєєва та керівників ОДА з представниками багатонаціональної інспекційної групи військових спостерігачів.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Військові мали на меті обговорити суспільно-політичний стан в регіоні за участю керівників УМВС в області, представників Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та Служби безпеки України.

Голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв поінформував військових про те, що зараз в області успішно проводяться навчання підрозділів територіальної оборони.

«Підрозділи ЗСУ в постійній бойовій готовності, тож провокації з боку сепаратистів і країни-агресора будуть завчасно ліквідованими», - запевнив Андрій Гордєєв.

Також мова йшла про хід реалізації програми контрактної служби на Херсонщині.

Андрій Гордєєв зауважив, що ведеться активна робота і військовослужбовці повинні розуміти, що на сьогоднішній день їм забезпечено заробітну платню, якої дійсно достойні справжні захисники України. Разом з тим, завдяки їм здійснюються додаткові надходження до обласного бюджету, які спрямовуються на покращення інфраструктури Херсонщини.

Він також звернув увагу на те, що військовослужбовцям допомагають зберігати мир і спокій мешканців області батальйон «Херсон», який чатує в прикордонних територіях області, та учасники програми «Шерифи», започаткованої облдержадміністрацією разом із Херсонським обласним центром зайнятості.

Андрій Гордєєв зазначив:

«Ми відкриті й готові до співпраці, адже громадяни України повинні дійсно розуміти, що Херсонщина - мирний, розвинений регіон, який успішно співпрацює як із вітчизняними, так і з іноземними інвесторами».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости