Військові РФ призначили нових "керівників" школи у Коробках на Херсонщині

Військові РФ призначили нових
05 / 08 / 2022

Російські військові та їхні поплічники представили у селі Коробки Каховської територіальної громади нових "очільників" закладу освіти: "директорку" Ірину Новікову (на фото справа) та "завуча" Світлану Проценко (на фото зліва).

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на власні джерела.

За даними ЦЖР, Ірина Новікова працює вчителькою математики в розташованому в цьому ж селі Каховському агротехнологічному коледжі, "завучка" Світлана Проценко - пенсіонерка, колись працювала вчителькою біології в цьому ж закладі, звідки її звільнили і вона була продавчинею у місцевому магазині.

"І Проценко, і Новікова - це вічно ображені на цілий світ люди, які завжди мріяли чимось керувати і звинувачували всіх, що ніхто не визнає їхніх "видатних заслуг". Прислужувати окупантам Світлана Проценко почала з перших днів російського вторгнення. Саме вона проводила в своєму магазині "опитування", чи хочуть люди віддавати до "російської школи" своїх дітей. Ірина Новікова теж погодилася співпрацювати з окупантами цілком добровільно. Вона пояснила це тим, що "хоче врятувати школу". Новікова привела до школи й свого чоловіка, який працюватиме там сторожем", - розповіли журналістам мешканці Коробків.

У Центрі журналістських розслідувань зазначають, чи вдасться окупаційній владі розпочати роботу Коробківської школи, невідомо. Адже багато місцевих жителів з дітьми шкільного віку виїхали на підконтрольну Україні територію, рятуючись від "руського миру".

 

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости