Військові навчання «Сі Бриз-2017»: операція на Тендрівській косі та в небі над Миколаєвом

Військові навчання «Сі Бриз-2017»: операція на Тендрівській косі та в небі над Миколаєвом
15 июля 2017 года.

З 10 по 23 липня в Україні проходять масштабні морські військові навчання «Сі Бриз-2017». Навчання розпочалися в Одесі і тривають в межах територіальних вод України у Чорному морі.

Цьогоріч - двадцятий ювілей українсько-американських навчань «Сі Бриз». У заходах також беруть участь військовослужбовці і техніка з 16 країн світу, серед яких Франція, Велика Британія, Канада, Литва, Норвегія, Польща, Туреччина, Румунія та інші. Цього року, відзначають учасники навчань, заходи проходять на особливо високому рівні і з застосуванням великої кількості техніки (31 корабель, катер і судно, 29 літальних апаратів) та понад 3 тисячі особового складу. Темою навчання є проведення багатонаціональної морської операції з безпеки у кризовому регіоні.

Основними навчально-бойовими елементами та завданнями цьогорічних навчань є практичне планування та проведення операції за стандартами НАТО, проведення навчань з протичовнової, протикорабельної, протиповітряної оборони, дії з силового звільнення судна, що захоплене. Також проведення десантної та річкової операцій, навчання з пошуку та рятування, підводних робіт з розмінування та проводки за тралами.

14 липня навчання відбувались на території Миколаївської області і проходили в двох локаціях: на Тендрівській косі та на військовому аеродромі Кульбакіно. На Тендрівській косі проходила висадка морського десанту з середнього десантного корабля ВМС України «Юрій Олефіренко».

Після операції на Тендрівській косі на аеродромі Кульбакіно у Миколаєві проходив авіаційний компонент «Сі Бриз-2017». У заходах взяли участь більше 20 літальних апаратів від військово-морських та повітряних сил ЗС України, армійська авіація сухопутних військ, Держприкордонслужби та ВМС США.

Учасники навчання відпрацювали тактичні проходи літаків Р-8 Poseidon, вертольотів Мі-14, Мі-24 та Мі-8, роботу з передовими авіанавідниками Су-25. Виконувався показовий політ на конвертоплані ВМС США CV-24, який став справжньою зіркою і предметом обговорення багатьох учасників навчань, адже прибув до нашої країни вперше.

Українські МіГ-29 виконували імітацію ураження наземних цілей зі складних видів маневрів. Проводилась евакуація потерпілого на вертольоті Ка-27, а також десантування морських піхотинців та рятувальної парашутно-десантної групи з літака Ан-2.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости