Виявлено факт незаконного зайняття землі сільської школи в Чаплинському районі


7 сентября 2016 года.

Генічеською місцевою прокуратурою в ході реалізації представницьких повноважень встановлено, що у січні 2016 року один із навчальних закладів Чаплинського району уклав договір із селянським фермерським господарством про сумісне використання земельної ділянки загальною площею 50 га, яка в 2007 році розпорядженням голови райради була надана навчальному закладу в постійне користування.

Після встановлення порушень вимог Закону України «Про оренду землі», Генічеською місцевою прокуратурою до господарського суду Херсонської області подано позов про повернення земельної ділянки вартістю близько 2 млн. грн., яка перебуває у постійному користуванні навчального закладу, а отже відповідно до вимог чинного законодавства не може бути надана в користування суб'єкту господарювання.

Погодившись з позовом прокурора, сторони розірвали оспорюваний договір, фермерське господарство звільнило земельну ділянку та відповідно до акту прийому-передачі повернуло її загальноосвітній школі, у зв'язку з чим провадження по справі припинено.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости