Вихованці Центру позашкільної роботи перемогли у змаганнях «Зірки ефіру України»

Вихованці Центру позашкільної роботи перемогли у змаганнях «Зірки ефіру України»
17 августа 2017 года.

Збірна команда вихованців гуртка «Юні оператори аматорської служби радіозв'язку» Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради посіла І місце у командному заліку Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з радіозв'язку на коротких хвилях та зі швидкісної радіотелеграфії, а також у Всеукраїнських очно-заочних змаганнях на коротких хвилях серед молоді «Зірки ефіру України». Вони показали високий рівень підготовки у різних вправах та вибороли 20 призових місць.

Змагання відбулися в учбовому оздоровчому центрі «Експрес» Олешківського району Херсонської області. У них взяли участь 16 команд (36 вихованців) позашкільних навчальних закладів з дев'яти областей України: Волинської, Донецької, Житомирської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Херсонської, Чернігівської та м. Києва.

У складі збірної команди Херсонського Центру позашкільної роботи від нашого міста виступили: Данило Скорик, Вікторія Ліхтей, Даніїл Дубинець, Сергій Видайко (тренери-керівники: Бала Олександр Володимирович, Фоменко Оксана Олексіївна, Ніколаєв Ігор В'ячеславович).

В особистому заліку змагань відзначились: Вікторія Ліхтей яка виборола п'ять перших місць; Сергій Видайко отримав чотири перших місця; Данило Скорик посів три перших місця.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости