Відправка баржі з кавунами не вирішує логістичних проблем баштанників Херсонщини

Відправка баржі з кавунами не вирішує логістичних проблем баштанників Херсонщини
18 августа 2020 года.

Відправлення 300 тонн херсонських кавунів баржею по Дніпру до Києва не вирішує логістичних проблем баштанників регіону, а лише відволікає увагу громадськості від реальних проблем регіону щодо збуту вирощеної продукції.

Про це повідомляє khersonci.com.ua.

Зазначимо, що за даними Департаменту сільського господарства та зрошення Херсонської обласної адміністрації, посівні площі під баштанними культурами у 2020 році виросли на 300 га. Відповідно очікується і збільшення валового урожаю із минулорічних 163,6 тис. т до 165 тис. т кавунів та динь.

«Наземне транспортування кавунів автотранспортом збільшує навантаження на і без того розбиті фурами із зерном дороги Півдня України, сааме тому водний шлях має надзвичайну перспективу для галузі. Проте, робота із створення сезонної лінії доставки кавунів Дніпром не ведеться, а замість побудови логістичних ланцюжків, місцева влада влаштовує шоу із відправки однієї баржі щороку», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 15 серпня на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «Нібулон» розпочалося завантаження несамохідного судна компанії близько 300 тоннами херсонських кавунів, зібраних з полів місцевих господарств.

Теги: баржа
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости