Відома компанія Toplyvo UA приєдналася до сортування сміття

Відома компанія Toplyvo UA приєдналася до сортування сміття
8 ноября 2021 года.

Ми продовжуємо знайомити читачів із херсонськими компаніями, які відповідально підходять не тільки до ведення бізнесу, а й до навколишнього середовища.

Виявляється, що відома компанія Toplyvo UA, головний офіс якої знаходится у Херсоні, вже сортує сміття.

«Ми є компанією, яка має в пріоритеті надавати користь користувачу та рухатися зі своїм продуктом завжди лише в прогресивному напрямку. Тому після створення Сортувального Центру в Херсоні ми не вагалися й одразу запропонували підписали договір про співпрацю. Схожа мета партнера та піклування про наше майбутнє є одним з важливих критеріїв початку нашої сумісної роботи», - розповів нам власник компанії Toplyvo UA Олександр Баденко.

За його словами, Green Line SV підкорив різноманіттям послуг, екоінформаційною подачею та звичайно ж просвітницькою діяльністю.

«Ми долучилися аби разом створювати передумови щасливого майбутнього. Є можливості, якими необхідно скористатися і сортування є однією з таких. Адже екологічні проблеми, які спіткають нас наразі мають досить серйозні наслідки», - розповів він.

Аби створити собі та своїм дітям щасливе майбутнє треба вже зараз докладати максимум зусиль. Наразі для цього створено усі умови. Тож кожна відповідальна людина стоїть перед вибором - руйнувати чи створювати.

"Наша команда та компанія Toplyvo UA свідомо обирає другий варіант. Ми певні, що кожна відправка переробки пропорційно та істотно впливатиме на щасливе, здорове майбутнє кожного з нас», - впевнений Олександр Баденко.

Наразі, у компанії розробляють цілу програму для працівників, яка включатиме просвітництво та виховання відповідальності. Наприклад, тут є алгоритм, за яким треба діяти, щоби утилізувати стаканчики від кави.

стакан

У компанії кажуть, що тут планують таким чином утилізувати максимальну кількість сміття.

Нагадаємо, що сортувальний центр ТОВ GREE LINE SV знаходиться на вулиці Робочій 64б.

Зв'язатися по будь-яким питанням можна за телефоном: (098) 981 71 53

Партнерський матеріал

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости