Відкриття виставки «Разом» в Херсоні

Відкриття виставки «Разом» в Херсоні
25 ноября 2013 года.

14 листопада на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» спільно з Конгресом національних громад та ХОМГО «Молодіжним центром регіонального розвитку» було відкрито молодіжну виставку «Разом».

Об этом пишет сайт tolerspace.org.ua

Експзиція виставка складалася із двох частин. Перша з них, презентувала матеріали про різні національні групи України, їх минуле та сучасність через персональні історії конкретних осіб - представників молодого покоління. У текстах, які супроводжували фото на стендах, містилися розповіді юнаків та дівчат про власне бачення історії рідних народів, стереотипи та упередження, з якими їм доводилося стикатися у житті. Друга частина розповідає історію перебування різних народів на території України, їх внеску у українську історію та культуру. Персональна й історична панелі створюють символічно одне «дерево».

Екскурсії будуть вести підготовлені гіди - учні херсонських шкіл (ЗОШ №16, 51, 55 та Академічного ліцею ім. О.В.Мішукова). Відвідувачами ж стануть їх однолітки, такі самі учні коледжів та шкіл м. Херсона.

Відкриттю виставку передував підготовчий семінар, де учні-гіди разом з тренером Конгресу національних громад України Андрієм Книжним змогли не тільки дізнатися про багатоманітну українську історію, але і обговорити найрізноманітніші теми, які, однак, так чи інакше стосувалися питання взаєморозуміння і толерантності.

У відкритті виставки взяли участь представники громадських організацій національних громад, депутати міської ради та представники громадських організацій.

Світлана Одайник, проректором Академії привітала гостей та наголосила на важливості продовження роботи Академії щодо формування толерантного ставлення молоді.

Ігор Левін, директор спеціалізованої школи І-ІІІ ступеня «Хабад», зазначив, що в умовах тої конфронтації, яка існує у сучасному світі, назва та наповнення виставки - «Разом» є украй символічним та необхідним.

Відмітила важливість виставки і депутатка міської ради Еліко Маркелія, водночас висловивши надію на те, що у майбутньому у експозиції з'явиться і грузинський стенд.

Виставка експонується у КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» (Покришева, 41).

Відвідування виставки відкрито для всіх бажаючих.

Для проведення екскурсії слід контактувати - Максим Єлігулашвілі (office-mcrr@ukr.net)

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости