Виділення коштів на проекти розвитку Херсонщини обговорили з Віце-прем`єр-міністром України Геннадієм Зубком

Виділення коштів на проекти розвитку Херсонщини обговорили з Віце-прем`єр-міністром України Геннадієм Зубком
8 июня 2016 года.

Сьогодні, 8 червня, в ОДА відбулась нарада в режимі відеоконференц-зв`язку з питань, що стосуються регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства під головуванням Віце-прем`єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

У нараді взяли участь голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Під час наради порушили ряд важливих питань щодо розвитку регіонів України, та особливу увагу приділили оцінці й вибору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Щодо цього заступник директора Департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Ірина Пшенична зауважила:

«Херсонщина також підготувала ряд важливих для мешканців області проектів, які будуть спрямовані на розвиток інфраструктури та прискорення процесу формування об'єднаних територіальних громад. Так як для розгляду й затвердження дані проекти подаються до спеціальної комісії фонду регіонального розвитку, зараз ми опрацьовуємо зауваження щодо регламенту та системи подання всієї необхідної документації». Крім того, на нараді знову звернули увагу на інвестиційні проекти, які виділятимуться для розвитку об'єднаним територіальним громадам на кшталт фінансових субвенцій з державного бюджету.

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв наголосив щодо цього:

«Для залучення додаткових коштів з фонду регіонального розвитку й подальшого ефективного використання їх, профільні структурні підрозділи усіх обласних та районних державних адміністрацій повинні працювати скоординовано. Це важливо, в першу чергу, тому, що проектні кошти повинні працювати на розвиток економіки як держави, так і об'єднаних територіальних громад, які сьогодні активно формуються у всіх регіонах України».

Теги: ОДА
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости