Виділені на КПВВ на межі з Кримом 106 млн грн не використали у 2018 році, цьогоріч це зробити неможливо — Мінфін

Виділені на КПВВ на межі з Кримом 106 млн грн не використали у 2018 році, цьогоріч це зробити неможливо — Мінфін
15 января 2019 года.

Майже 106 мільйонів гривень, які уряд виділив з Резервного фонду держбюджету на облаштування інфраструктури пунктів пропуску «Чонгар» і «Каланчак» на адміністративній межі з Кримом, фактично не були використані у 2018 році, а у 2019 бюджетному році їх використання неможливе. Рішення про виділення цих коштів Кабінет міністрів України ухвалив 4 липня 2018 року.

Про це йдеться у відповіді заступника міністра фінансів України Андрія Граділя на інформаційний запит кореспондента Громадського.

У відповіді зазначається, що у 2018 році кошти на будівництво нових КПВВ на межі з Кримом не виділили з Резервного фонду в бюджет Міністерства інфраструктури України через відсутність необхідних документів. Мінфіну необхідно було надати економічну класифікацію, загальний обсяг видатків і затверджений кошторис будівництва КПВВ.

Також у відповіді Мінфіну наголосили, що кошти, які уряд виділив на будівництво КПВВ з резервного фонду у 2018 році, не можуть бути використані у 2019 році.

Будівництво КПВВ «Каланчак» і «Чаплинка» входить до Плану заходів з реалізації державної політики щодо анексованого Криму, затвердженого урядом 28 березня 2018 року. Відповідно до цього плану, до кінця третього кварталу 2018 року мали бути облаштовані КПВВ на межі з Кримом, а до 1 січня 2019 - мали бути створені сервісні зони з центрами надання адміністративних послуг. Відповідальними за виконання цих пунктів Плану зазначені Міністерство інфраструктури України, Мінфін, МінТОТ та Херсонська обласна державна адміністрація.

У жовтні в Міністерстві внутрішніх спав заявляли, що нові пункти пропуску на адмінмежі з Кримом можуть запрацювати до кінця 2018 року.

Теги: кпвв
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости